Sivilce İzlerine Doğal Çözüm

sivilce-izlerine-dogal-cozum

Sivilce izleri için evde yapacağımız uygulamalardan biri dermotolog kontrolünde önerilen kremlerin düzenli olarak kullanmaktır. Bu tür kremler başlarda cilt hassasiyeti yaşatabilir. Bu yüzden başlangıçda bunları haftada 2 veya 3 kez kullanıp daha sonra hekimin önerisinde göre 2 günde 1 veya her gün kullanıma geçilebilir. Yine kozmetik olarak cildi yenilediği iddia edilen kremler bir nebzede olsa işe yarayabilir fakat seçeceğiniz kremin bazı çok önemlidir. Sivilce izini giderelim derken o bölgede bir aktivasyon yaşayabilirsiniz.

Sirke ve limon evde kullanılabilen yöntemlerdir. Yüzeysel izlerde yada hafif kırmızılıklarda bir litre suya bir yemek kaşığı sirke yada bir yemek kaşığı limon katılabilir. Bu buzdolabında saklanabilir ve en fazla 1 hafta saklanmalıdır. Pamuğa dökülerek yüz sabah ve akşam temizlenir. Ayrıca bal da yüze sürülüp 20 dakika beklendikden sonra yüz yıkanabilir. Soğanın suyu kullanılabilir. Bu tür önlemler sivilcenin yeni bittiği ve hafif kırmızı olduğu dönemlerde kullanılır. Cildi temiz tutmak faydalıdır sivilce izlerinin kalıcı olmasını engelleyebilir ama çok derin izlerde evde alınacak önlemler yetersiz kalacaktır. Mutlaka tıbbi bir tedavi gerekecektir.

Sağlık: sivilce izlerine doğal çözümler, sivilce izlerine doğal çözüm, sivilce izlerim geçti, sivilce izleri için doğal çözümler, Sivilce ve sivilce izleri için doğal ve kesin çözüm, sivilce için en kalıcı önlemler, sivilce izlerine 1e1 dogal cözüm

Benzer Sağlık Makaleleri

 

En Çok Okunanlar

 

"Sivilce İzlerine Doğal Çözüm" Hakkında 3 Yorum:

  1. Selma diyor ki:

    Yüzümdeki sivilce izleri için aldığım en kesin sonuç sanırım buradaki tarifte.. 1 hafta hergün sabahları temiz cildime uyguladım. Şu anda sivilce izlerim %80 oranında yok oldu.. Sanırım 1 aylık uygulama periyodundan sonra tamamen yok olucak..

  2. zeliha şahin diyor ki:

    sivilcelerim hiç geçmiyo lütfen yardımcı olun annem yaglı yiyeceklerden olduqunu düşünüyor lütfen cevap bekliyorum :(

"Sivilce İzlerine Doğal Çözüm" Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız?

Yorum

, , , , , , , Sivilce İzlerine Doğal Çözüm
BUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?
cilt-gerdiren-maskeler


60 dakika sonra çok önemli bir randevunuz var ve siz cildinizin ışıl ışıl, gergin görünmesini istiyorsunuz. İşte özel çaresi… CİLT ...