Sağlık Raporu Örneği

saglik-raporu-ornegi

Sağlık raporu öğrencilik ve iş hayatında hemen hemen herkezin belli dönemlerde kesinlikle ihtiyacı olan bir rapordur. Yani okuldan veya işten uzak kalmak isteyen kişilerin hasta olmaları şartıyla başvurdukları bir izin belgesidir. Bu rapor genellikle hastalık durumlarında verilmektedir.

Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Sağlık durumu kötü olan insanlara bir sağlık kuruluşu tarafından verilen işten yada yapması gerekli olan işten uzak durması için verilen bir belgedir. Sağlık raporları doktorlar tarafında yapılan muayene sonrasında verilmektedir. Bu rapor sadece kişinin adına yazılmalktadır. Sağlık raporu için öncelikle muayene olmanız gerekiyor.

Muayene olduktan sonra doktor sağlık durumunuzun çalışmaya elverişsiz olduğuna kanaat getirirse sağlık raporunu yazmaktadır. Türkiye’de hastalığınız bulunuyorsa sağlık ocaklarından ve hastanelerden bu raporu alabilirsiniz.

Sağlık Raporu Nereden Alınır?

Sağlık raporu alacak olan kişilerin öncelikle alacakları bu raporu nerde kullanacaklarını ve kullanılacak olan şirket veya okulun ne tarz bir rapor kabul ettiğini bilmesi gerekmektedir. Türkiye’de bir sağlık raporu özel polikiliniklerden, sağlık ocaklarından, devlet hastanesinden ve özel hastanelerden alınabilmektedir.

Sağlık Raporu Örneği

Sağlık: salk raporu rnei, yhs-fh_lsonsw, doktor raporu örneği, saglik raporu, doktor rapor örneği, doktor raporu örnekleri, doktor rapor örnekleri

Benzer Sağlık Makaleleri

 

En Çok Okunanlar

 

"Sağlık Raporu Örneği" Hakkında 8 Yorum:

 1. Ayşegül Kaplan diyor ki:

  Temiz ve düzgün bir sağlık raporu örneği arıyordum. Sitenizden indirdim, çok işime yaradı. Teşekkür ederim..

 2. Mehmet Yaşa diyor ki:

  Merhaba. Bu sağlık raporu örneği her yerde kullanılabilir mi?

 3. Oğuzhan Yıldırım diyor ki:

  Arkadaşlar iş başvurusu için buradaki sağlık raporu örneğini kullandım ve kabul edildi.. :)

 4. Ceyda diyor ki:

  Merhaba; Siteniz oldukça bilgilendirici ve basarili bir site. Sitenizi google readera ekliyorum. Firsat buldukça soru ve cevaplar ile sitenize katkida bulunmaya çalisacagim.

 5. cemil toroğlu diyor ki:

  hocam özürlü sağlık kurulu raporuna başvurduk sonuçta dahiliye %28 gastroloji%15 ortapedi %20 verdi bu rakamları topladığımızda %63 ü buluyoruz fakat raporun sonucu %51 olarak onaylanmış neye dyanarak düşürdüğünü belirtmemiişler biz % 63 ü bulduk yanlış toplamamı var yok sa bilemiyoruz bi de fizik tedaviyi raporda göstermemişler bunlar hakkın da bilginize ihtiyacımız var bize yardımcı olur musunuz saygılarımızla…

 6. Melih Dikbaş diyor ki:

  Sağlık raporu sorunumuza kısa ve net olarak çözüm getirdiğiniz için teşekkürler..

"Sağlık Raporu Örneği" Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız?

Yorum

, , , , , , , , Sağlık Raporu Örneği
BUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?
kalp-dostu-cikolata


Yüksek miktarda kakao içerikli ürünler tüketenlerin kalp krizi geçirme veya diğer kalp damar hastalıklarına yakalanma ihtimali, bu ürünlerden az tüketenlere ...