İbrahim Saraçoğlu’ndan anne sütünü artıran gıdalar

İbrahim Saraçoğlu'ndan anne sütünü artıran gıdalar
  1. Kür: Günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırıcıdır.
  2. Kür: Sabah-akşam yemeklerden önce tüketeceğiniz dereotu sütünüzün artmasını sağlayacaktır.
  3. Kür: Anne sütünü artırmak için haşlanmış kuru incir suyu da içebilirsiniz. Sekiz-dokuz adet kuru inciri yarım litre klorsuz suda en fazla on dakika haşlayınız. İkiye böldüğünüz suyu sabah-akşam olmak üzere günde iki kere tüketiniz.
  4. Kür:Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içerisine sekiz – dokuz adet kuru inciri ikiye bölüp atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte beş dakika kaynatınız.. Beşinci dakikadan sonra içerisine bir adet havucu dilimleyip ağzı kapalı olarak kısık ateşte üç dakika daha kaynatınız. Ilıyınca süzünüz. Yirmibir gün boyunca öğleden önce ve öğleden sonra aç veya tok karnına birer su bardağı içiniz.
  1. Not: Anne sütü artırıcı kürlerden bir diğeri de beyaz dut kurusu kürüdür.
  2. Not: Bu kürler aynı anda uygulanmaz. İncir-havuç kürü hariç, uygulama süresi bir haftadır. Bir haftanın sonunda uygulama bırakılır. Bir hafta uyguladığınız herhangi bir kürden sonra tekrarlama ihtiyacı duyarsanız bu defa başka bir kürü uygulamanızda bir sakınca yoktur. Örneğin, bir hafta taze beyaz üzüm kürü uygulayıp bıraktınız. Daha sonraki bir dönemde yine bir hafta olmak üzere dereotu veya kuru incir kürünü uygulayabilirsiniz.
Sağlık: ibrahim saraçoğlu, anne sütünü artıran besinler ender saraç, ibrahim saraçoğlu lohusalık, ender saraç süt artırıcı çay, ender saraç anne sütü arttırma, kurdeşen hastalıgı geçirenler, süt yapan yiyecekler ibrahim saraçoğlu

Benzer Sağlık Makaleleri

 

En Çok Okunanlar

 

"İbrahim Saraçoğlu’ndan anne sütünü artıran gıdalar" Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız?

Yorum

, , , , , , İbrahim Saraçoğlu’ndan anne sütünü artıran gıdalar
BUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?
"Güçlü kahvaltı hamile kalmaya yardımcı olabilir"


Sabah fazla kalori almanın gebe kalma ihtimalini artırabileceği belirlendi. İsrail'de bilim adamlarının yaptığı araştırma, sabah kuvvetli kahvaltının, gebe kalmanın önünde ...